Вгору

Торгівельний комплекс

Інформаційна служба
056404-09-93

Головна»Про нас

ПРО ТОРГІВЕЛЬНИЙ  КОМПЛЕКС

ТК "Плаза-2" – сучасний  триповерховий торгівельно-разважальний  комплекс в м. Кривий Ріг. Він розташований в центрі міста – на  95-ому кварталі,  у зоні наибільш високої концентрації пішохідних й транспортних потоків, в 150 метрах від станції «Будинок Рад» швидкісного трамваю.

При відносно невеликій орендній  площі нам вдалося залучити у якості постійних орендаторів  найкращих компаній у своїх сегментах:

Levi`s, Watsons, "Книжный Клуб", Zepter.

В ТК представлені магазини з  широким асортиментом різних груп товарів. Сервісна зона комплекса пропонує повний  спектр побутових послуг: ательє, ремонт одягу, салони краси та інше.

Фасад будівлі обладнаний рекламними щитами, внутрішній простір - елементами навігіції, візуальними рекламними панелями.

Торгівельний комплекс має  власну парковку.


Перший поверх:

На цьому  поверсі  представлені магазини відомих брендів. Одяг, взуття, сумки, аксесуари. Тут ви зможете завжди знайти модні та  стильні  речі  для яскравих особистостей. Також ви можете обрати товари для дому, постільні приналежності й багато іншого. 
 
Других поверх: 
На другому поверсі  також представлені магазини  відомих брендів. Якщо ви прийшли з дітьми, вони не будуть  нудьгувати, ні одна дитина  не сможе пройти повз відділів дитячих товарів - тут завжди дуже багато потрібних, корисних та  гарних речей!
 
Третій поверх:
На третьому поверсі торгівельного  комплексу знаходяться тур-агенства, у яких ми можете замовити подорож своєї мрії. Тур агенства на ваш вибір: ''Круиз тур'', ''Поехали с нами'' та ''Лидер тур''. Також представлений широкий сегмент різних салонів краси.  Для Вас працюют ательє з послугами індивідуального пошиву та ремонту верхнього одягу й трикотажу. Салон краси та школа-студія make-up Яни Дячук. Також тут представлений магазин чоловічого брендового одягу ''Nard.''